Kategorie: Blog

Vzpomínka na Bali.

Vzpomínka na Bali.

Ještě vzpomínka na Bali.

Ostrov Bali je místo jako žádné jiné, je to magické místo obklopené nádhernou pozitivní energíí, která naprosto prostoupí Vaši bytost.
Je součástí Indonésie, největšího souostroví světa, táhnoucího se v délce více než 5000 km.Přestože se Bali na mapách ztrácí jako malá tečka,turisticky jde o nejnavštěvovanější a nejznámější část celé země.
To, co ostrov činí vyjímečným a láká návštěvníky ze všech koutů planety, je jeho osobitá kultura, prostupující každodenním životem místních obyvatel, kteří propagují rodinné a komunitní hodnoty, naplňuje ji náboženství(hinduismus v jinak převážně muslimské Indonésii), zvyky i bohaté umění.Nikoliv umělá představení pro turisty, ale rituály udržované a předávané z generace na generaci, všudypřítomné obětiny, tance a hudba Vás budou provázet při cestách po místě nikoliv neprávem nazývaném "Ostrovem Bohů".

Jsem vděčná, že jsem tuto nádhernou energii mohla pocítit na vlastní kůži a sdílet ji s lidmi, kteří tam byli se mnou.
Děkuji. S láskou. Linda.

print Formát pro tisk

Komentáře rss

dasffaf@yahoo.com odpovědět
London Virgin Hair 100% clip in hair extensions with a Lace Closure (14″ Free Part) London Virgin As seen in Glamour, Cosmopolitan Magazine & Black Hair, London Virgin Hair. 100% Virgin Brazilian Hair For Sale, Cheap Brazilian Hair Wholesale clip in hair extensions is an online Brazilian Hair shop. we sell all kinds of affordable brazilian hair sale With 4×4 Best Lace Closure Brazilian Deep Curly Hair 4×4 Lace Closure Weave With 3 Bundles Hair. Miamihairshop-UK: Brazilian Hair Weave Expert, All lace front wigs are made in our Workshop. Save money, buy 360° Lace Closure Brazilian 100% REMY Natural Hair Kinky Curly. Starting from $64.90. Anna Hair Co. The Home of full lace wigs uk Trusted UK company for Brazilian and Peruvian human hair wigs uk lace & silk base frontals & closures.