Moje cesta

Narodila jsem se ve znamení Lva, kterému vládne SLUNCE. Možná právě proto miluji léto, slunce pohyb ve volné přírodě a svůj život. Již od dětství jsem se cítila poněkud „jiná“, přemýšlela jsem nad věcmi mezi nebem a zemí a nad záležitostmi, které se nedaly pouhým rozumem vysvětlit.

LILI Yoga

V mládí jsem potom hodně sportovala, cestovala a ráda poznávala cizí země a lidi. V době, kdy jsem se měla rozhodnout o svém budoucím povolání, kladla jsem si otázky:

„Čím budu světu prospěšná? Jaký je můj životní úkol?“

Tenkrát jsem si nedokázala odpovědět, ale tušila jsem, že duchovní cesta a sport jsou to správné pro mne.

Přesto, že nejsem a nikdy jsem nebyla technický typ, z rozhodnutí rodičů jsem protrpěla studium na strojní průmyslovce. Časem ale člověk zjistí, že vše špatné je pro něco dobré. Tak se stalo, že moje tehdejší kamarádka z průmyslovky mne oslovila a nabídla mi práci trenérky v nově otevřeném fitstudiu. Toto byl můj první krok na mé cestě sama k sobě... Přes trenérku spinningu a fitness jsem se dostala až k poweryoze, na kterou mne vzala moje další kamarádka. Za to jsem jí nesmírně vděčná, stejně jako instruktorce, která mne svým cvičením a přístupem k lidem tak nadchla, že jsem se rozhodla cestou YOGY dále jít.

Jsem velice šťastná, že mi Yoga vstoupila do života, protože i on se mi od té doby změnil. Získala jsem nadhled nad spoustou situací, žebříček hodnot získal jinou podobu, do mého života začali vstupovat a dále vstupují úplně jiní lidé, kteří se mnou souzní. Jsem životu vděčná, že mohu dělat práci, která mi přináší radost a štěstí a tu radost a štěstí mohu na svých lekcích předávat dalším lidem a činit šťastné také je. Jsem vděčná za vše, co v životě mám, děkuji všem lidem, kteří mi na mé cestě pomáhali a pomáhají a všem svým úžasným klientům.

S láskou Lili.
Namasté.

MOJE VZDĚLÁNÍ

Životopis